איך להגדיל תנועה לאתר

אתר אינטרנט הוא נכס דיגטאלי חשוב מאוד המאפשר חשיפה לקהל גדול, איך אפשר להגדיל את כמות המבקרים באתר?
למה כדאי להשקיע בהבאת גולשים לאתר? הכל במאמר הבא.

קיימים דרכים שונות להבאת גולשים לאתר וליצירת מעגל מבקרים קבוע לצריכת התוכן. ברגע שתכירו את הדרכים ותיישמו אותם תוכלו להזרים תנועת גולשים לאתר לצורך שיווק או מכירת מוצרים. מדריך מושקע על הגדלת תנועה לאתר.

רשתות חברתיות כלי חשוב בשנת 2021 פייסבוק, טוויטר, לינקדין, יוטיוב

מי שעוסק בקידום אתרים יודע ומבין את חשיבות הרשתות החברתיות והיכולת לסייע בהבאת גולשים לאתר כיצד?
אחד הדרכים המפורסמות היא פרסום פוסט ברשת החברתית פייסבוק. פוסט תקציר שכולל מספר משפטי פתיחה על הכתבה המפורסמת באתר.
פוסט זה יכלול תמונה וקישור לכתבה המיועדת במידה והכותרת מייצרת עניין היא תגרום לגולש ללחוץ ולהיכנס לאתר.
בדרך זו ניתן לראות אתרי חדשות גדולים העושים שימוש. הם בדרך כלל מחפשים לקבל תגובה לכתבה, לכן תמצאו שהכותרת היא כותרת המייצרת תחושה לדוגמא: כעס, סקרנות, הזדהות כותרות מסוג זה יגרמו לגולש ללחוץ על הקישור ולעבור לאתר המפרסם.

שימוש רע ברשתות החברתיות

קיימים גורמים שעושים שימוש גרוע בדרך זו המייצרים כותרת שקרית על מפורסמים ומביאים כמות גדולה של גולשים לאתר. אך היכן הבעיה ברגע שהכותרת אינה נכונה הגולש לומד שאותו אתר מפרסם הודעות שקריות ובפעם הבאה שיתקל בכותרת לא הגיונית הוא ימנע מללחוץ ויחפש חומר לרוב במנוע החיפוש גוגל על הכותרת כדי ללמוד האם הכותרת אמיתית. כך קרה שאחת מהכותרות בפייסבוק הייתה שזמר מפורסם נהרג
בתאונת דרכים. אותה כותרת יצרה כמות כניסות מטורפת לאתר סיני שהציע למכור מוצרים בזול. האם אתם הייתם קונים כאשר הכניסו אתכם כך לאתר? לא חושב. זה מעיד על אופי האתר.

בעיה נוספת בשיטה זו

אותו גולש שעבר לאתר מהר מאוד ינטוש את האתר ובזה אין רווח. הרי הבאת גולש היא רק חלק מהמשימה. איך משאירים אותו באתר זמן רב? תשובה בהמשך.

כאשר עוסקים בקידום אתרים מתייחסים גם לפרמטרים הקשורים בגולשים באתר. כמות המבקרים היומיים, זמן שהייה באתר, גולשים חוזרים, מבקרים חדשים. אתר טוב נחשב אתר שמחזיר את הגולש לבקר בו שוב וזמן השהייה בו ארוך.

איך אפשר להחזיר גולשים לאתר ולגרום להם להישאר זמן רב?

חשוב להבין שהבאת תנועה לאתר צריכה להיעשות בדרכים חכמות. ללא קיצורי דרך ותוך יצירת אמון עם הגולשים.

השיטה הטובה ביותר להגיע אל הגולש לייצר תוכן לשימוש רב פעמי. כיצד עושים זאת? איך ניתן ליצור תוכן לשימוש רב פעמי?

בוא נחשוב רגע כיצד אני יכול לגרום לגולש לחזור לאתר שלי ולהשתמש בו שוב. אחד הדרכים הטובות והמועילות הוא על ידי מתן אינפורמציה שימושית ומועילה.
דוגמא: מתכון לחלת שבת למה דווקא מתכון? למה דווקא מתכון לחלת שבת?
הסיבה היא שגולשים רבים מבלים שעות לא מעטות בהכנת מתכונים. בעודם צופים במתכון הם שוהים זמן רב באתר. ובמידה והמתכון טוב הם גם שומרים קיצור לקישור עבור המתכון ומשתמשים בו שוב. מתכון עבור חלת שבת מבטיח שבכל שבוע הגולש יחזור להשתמש במתכון ויכנס שוב לאתר.

היכן ניתן לפרסם מתכונים ולהביא תנועה לאתר

צרו חשבונות ברשתות החברתיות זה קל ומהיר. אינסטגרם, פייסבוק, לינקדין, טוויטר יוטיוב ואפילו בטיקטוק כל אלו מזרימים כמות גולשים גדולה לאתר. אם תעשו זאת נכון לא תחסמו. שימו לב לא להציף בפוסטים בקבוצות, לא להעלות כמות מסחרית של פוסטים וקישורים ולצרף חברים ועוקבים להגדלת החשיפה לגולשים.
פרסמו את תחילת המתכון כולל תמונה איכותית. אפילו הגדילו וצלמו סרטון, העלו אותו ליוטיוב והוסיפו קישור למתכון המלא לחצו כאן. חפשו מתכונים שימושיים ולא חד פעמיים. השקיעו בצילום איכותי סדרו את הצלחת ואת אזור הצילום. הוסיפו אקססוריז והשתדלו להיות מקוריים.

תתפלאו אך גם וואטסאפ וטלגרם הוא מקום להבאת כמות מבקרים גדולה ולהוסיף תנועה לאתר

כמעט כולם משתמשים באפליקציית וואטסאפ וטלגרם וקיימים קבוצות רבות. הצטרפו לקבוצות והיו ערניים לשאלות בקבוצה. השתדלו לענות על שאלות ולהיות בולטים לאחר מספר שבועות תהפכו מוקרים ותוכלו להשתמש בקבוצה לפרסום האתר. אם תעשו זאת בצורה חכמה כמו החלה שהכנתי מהמתכון באתר יצאה מדהימה וההודעה תהיה ביום חמישי בערב תתפלאו לגלות כמות מבקרים ענקית ביום חמישי ושישי.

ערוץ יוטיוב

יוטיוב ערוץ מדיה ענק מאפשר לך להיות מפורסם מי לא רוצה להיות מפורסם?

אתר יוטיוב הפך לערוץ מדיה ענק הכולל מיליוני סרטים, שירים ומדריכים מקצועיים דוקטור יוטיוב כל מה שאתם מחפשים, מדריך להכנת מטוס מנייר, מדריך להחלפת מנורה בתנור או החלפת רצועה במכונת כביסה. יוטיוב מאפשר לכל אחד לפתוח ערוץ בו ניתן להעלות סרטונים. גולשים רבים הפכו ליוטיוברים ואפילו מרוויחים לא מעט כסף על צפייה בתוכן שיצרו. ניתן להשתמש בערוץ יוטיוב כמנוע להבאת גולשים לאתר כיצד?

אז גם כאן צריך לדעת כיצד לעשות זאת נכון איך מחברים צפיות ביוטיוב לכניסות לאתר שלנו
הכינו מדריכים מקצועיים כמו האתר הזה איך מגדלים לימון? או איך מגדלים בננות? תוכלו ליצור סרטון מהיר המראה את המדריך. את ההסבר למדריך לכתוב באתר שלכם, בסוף הסרטון השאירו קישור כניסה למדריך המלא. צרו סרטונים בנושאים שונים ומגוונים ובידקו איזה סרטונים ניצפו יותר במידה ותזהו מגמה של העדפה המשיכו בנישה זו. אם יצרתי סרטון של איך מכינים עפיפון והוא קיבל צפיות רבות יותר ממדריך איך מתקינים שלטים מזכוכית תעדיפו לכתוב על תחום אוריגמי "קיפולי נייר" שם כמות החיפושים גדולה יותר.

תחומים שבהם תמצאו שיש כמות חיפושים גדולה הם ספורט, אוכל, בריאות, בילויים, טיולים, סרטים והופעות וכאן התותחים הגדולים. רוצים לדעת
איך ענקיות התוכן מכניסות כמות מבקרים ענקית לאתר?

זו השיטה והיא נחשפת כאן ועכשיו הגדילו משמעותית ביקורים ותזכו בעוד תנועה לאתר

גוגל הקים לפני זמן לא רב את גוגל טרנדס בו ניתן לקבל נפחי חיפוש במנוע החיפוש גוגל, כאשר כמה לה פרשה חדשה באחד מערוצי הטלוויזיה
נגיד ערוץ 12 ופרשת יהודה משי זהב יושב ראש ארגון זק"א. כמות החיפושים עבור הביטוי יהודה משי זהב או יושב ראש ארגון זק"א הייתה גדולה
ואתרי חדשות כמו מאקו, וואלה, מעריב, YNET ואתרים נוספים שהעלו כתבה או חדשה בנושא זכו לחשיפה ענקית במנוע חיפוש וכניסות רבות לאתר.

זו אחת השיטות הקבועות המשמשות אתרי חדשות מגזינים ופורטלים המעלים תוכן אקטואלי באותו יום לחשיפה בערוצי הטלוויזיה ובכך זוכים
לחשיפות וכניסות רבות לאתר. פיתחו קטגוריית חדשות באתר נסו להוסיף תכנים יומיים על המתרחש ונסו לנצל את הבז התקשורתי להבאת
גולשים על הביטוי המבוקש לאותו יום. נכון זה לא קל לכתוב תוכן יומי וצריך גם זמן רב להעלות את התכנים באתר אך בשנת 2021 לתוכן
יש ערך רב והוא משמש כלי מצויין להגדלת כמות הכניסות לאתר.

מוסיפים כתובת אתר לכל מוצר

הוסיפו את כתובת האתר שלכם לכל מעטפה, כרטיס ביקור או חשבונית לכל מוצר ניתן לצרף את כתובת האתר מעטפות, חשבוניות, קבלות שקיות, כרטיסי ביקור, קטלוגים ומוצרים נוספים חשבו על כל גולש וגולש כולם ביחד מתחברים לכמות לא קטנה ואל תתעצלו הדרך להגדלת כמות הכניסות ארוכה אך משתלמת.

כלל חשוב השקיעו באיכות ולא בכמות

כתיבת תוכן לאתר חייבת להיות מקצועית השקיעו בתוכן איכותי, השקיעו זמן בכל פוסט בדקו שגיאות כתיב ופיסוק צרפו תמונות ושימרו על בלוקים נקיים ומרווחים המאפשרים קריאה נוחה. דאגו לסוג פונט קריא ומספיק גדול בשביל לא להתאמץ, קחו בחשבון שרבים מהגולשים עושים שימוש במכשירי טלפון ניידים לכן האתר חייב להיות מותאם לסלולאר וגודל הפונט חייב להיות קריא ונוח.

אלו הם רק חלק מהשיטות להגדלת התנועה לאתר. אם תפעלו על פי ההצעות שהועלו כאן בכתבה מספר המבקרים באתר יעלה באופן הדרגתי.
בהצלחה במשימה שתפו אותי אם הצלחתם לשפר את כמות הביקורים באתר.

תודה: איציק פייזק בניה וקידום אתרים במנוע החיפוש גוגל.
לפרטים נוספים: 052-8000755