איך מייצרים גדר מדברת

גדר נועדה לסגור שטח פתוח באתרים שונים, אתרי בנייה, אתרי מסחר, או שטחים פרטיים. שטח הגדר הוא עצום ובדרך כלל שטח זה כולל צבע אחיד ואינו מעוצב. גדרות יכולים להתפרס על מאות מטרים ואפילו קילומטרים במקומות מרכזיים בהם תנועת כלי רכב ועוברי אורח גדולה.

קבלנים רבים ובעלי עניין הבינו את הפוטנציאל הגלום בשטחים אלו ומנצלים את שטח זה לצורך פרסום הפרויקט או המותג שלהם. בשנים האחרונות גם עיריות ומועצות בוחרות לעצב גדרות ולהפוך שטחים ענקיים לידידותיים לסביבה, באמצעות הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב ניתן לעצב גדרות בכל אורך ומידה גדרות אלו נקראים גדר מדברת, גדר פרסומית.

במקומות רבים עושים שימוש בגדר מדברת

החוק מחייב הצבת גדרות באתרי בנייה ופרויקטים חיזוק מבנים אך גם בכבישים, חניונים, גני ילדים, בתי ספר ומקומות רבים נוספים עושים שימוש בגדר פרסומית לצורך מיתוג חשיפה ועיצוב, לא עוד גדר משעממת אלה גדר מעוצבת כוללת מסרים ופרסומים.

למה לא לנצל את השטח לצורך פרסום
יזמים רבים הבינו ששטח הגדרות הוא מקום מעולה לפרסום בעלות נמוכה, בעלות הפקה והדבקת מדבקה זוכים בעלי הגדר או המפרסמים לחשיפה אדירה בסכומים מגוחכים, כאשר הגדר ממוקמת במקום מרכזי הפרסום הופך אפקטיבי מאוד.

איך מייצרים גדר מדברת איכותית ועמידה

גדר באתר חייבת להיות בטיחותית ולעמוד ברוחות חזקות, לכן חובה להשתמש בחומרים ייעודיים.

ליצירת קונסטרוקציה חזקה ומתאימה רצוי להשתמש בעמודי ברזל בקוטר 3 צול כולל ביטון באדמה. חשוב לחבר זוויות מתכת לעמודים באמצעות ברגים וחבלי קשירה או ריתוכים. יש לבנות מסגרות עץ או מתכת עליהם יורכבו לוחות לפי בחירה.

ניתן להשתמש בלוחות אלו לצורך הקמת גדרות

קיימים סוגים שונים של לוחות בהם ניתן להשתמש להקמת הגדר.

לוקובונד, פח, איסכורית, על פח ולוקובונד ניתן להדפיס ישירות או להדביק מדבקות מודפסות.

 

הדפסה ישירה או הדבקת מדבקה מה עדיף

שתי השיטות טובות ועונות על הצורך, מדבקות ניתנות לקילוף והחלפה אך גם ניתנות להשחתה. הדפסה ישירה עמידה ואינה ניתנת להסרה אך גם לא ניתנת להחלפה.

גדר מדברת באתר בניה

מי מיצר גדר מדברת

יצרני שילוט רבים מיצרים גדרות לאתרי בניה, ומסוגלים להדפיס במדפסות מתקדמות כל גרפיקה אפשרית.

דוד שלטים ירושלים.

טולס שלטים אור יהודה.

שלטים זה אנחנו רחובות.

גרף פרינט תעשיות שילוט לוד.

רוצים לקבל הצעת מחיר ממספר ספקים מלאו את הפרטים בטופס הבא.

טופס קבלת הצעת מחיר

2 + 4 =