וואטסאפ ווב חייבים להכיר

פורסם על ידי: פייזק קידום אתרים

האם כבר שאלתם את עצמכם מה זה וואטסאפ ווב וכיצד תוכלו להיעזר בה בחיי היומיום?.

אם כן, הגעתם למקום הנכון, המדריך שתקראו בקרוב למטה יעזור לכם להתמצא עד הפרט האחרון.

ראשית, נפתח ונאמר שוואטסאפ ווב היא שלוחה של אפליקציית וואצאפ הרגילה המיועדת במיוחד למחשב שלכם. במקום לפתוח את האפליקציה כל פעם בסמארטפון, אפשר מעתה והילך להשתמש בה במחשב במהירות ובחינם. בנוסף, זוהי גם אחת משלוחות האפליקציות הפופולאריות והמומלצות ביותר כיום לשימוש במחשב הנייד והנייח כאחד. קלה ופשוטה.

שימוש קל מהיר ופשוט וואטסאפ ווב

נוח כל כך להשתמש בפונקציה הנ"ל במגוון רחב של מחשבים בכל מקום וזמן. בקליק אחד בלבד. כל העבודה הקשה והמסורבלת יכולה להפוך למהירה ומועילה, לאנשים פרטיים ולבעלי עסקים. וכן, כשמדובר בבעלי עסקים, השלוחה הזאת שנקראת וואצאפ ווב פותרת מספר בעיות עיקריות בסביבת העבודה.

מגוון רחב של פתרונות יעילים לסביבה שהופכת יותר ויותר דיגיטלית, מגלים מחדש כל פעם המשתמשים. ובכן, לפני שנתחיל לקרוא את המדריך, קצת רקע, כיצד וואצאפ ווב תשנה את העסק שלנו?.

רקע כללי על What's up web

השדרוג הנוכחי של אפליקציית וואטסאפ הפורמאלית הגיח לאוויר העולם בשנת 2015, סה"כ 6 שנים בשוק. ב-4 שנים האחרונות מורידים אותה יותר ויותר אנשים שרוב עיסוקיהם הוא על המחשב הנייד והנייח. זאת, מכיוון שההתאמה שלה מאפשרת לכל אדם להתמקד בעבודתו במכשיר אחד בעקביות ולא בכמה ביחד. כך, היתרונות העומדים בפני אנשים גם בכל נושא העברת ושינוע מידע ותקשורת מתרחבים גם הם.

יתרונות עיקריים באפליקציית What's up web

1. מסונכרנת לחלוטין עם הפלאפון, כל ההודעות, התמונות, הסרטונים, הקבצים וכו' שמקבלים לפלאפון מקבלים גם למחשב.
2. נוחה מאוד לשימוש, מתפעלים אותה כמעט כמו שמשתמשים בה בפלאפון והיא עובדת מצוין ללא בעיות.
3. כל אדם יכול להוריד את התוכן שנשלח לו למחשב דרכה ולשמור אותו בזיכרון במהירות רבה.
4. אפשר להוריד, לשלוח, להעביר, לשמור וכו' קבצים גדולים יותר ממה שנהוג באימייל או במקומות אחרים.
5. הרוב נוטים להשתמש בה ללא צורך במגע בפלאפון בכלל, מה שמאפשר סביבת עבודה נוחה יותר. הריכוז בעבודה הוא רציף וכל החומר נמצא גדול ונראה לעין מול מסך אחד.

וכעת, לאחר שעברנו על הפרטים היבשים, ניכנס פנימה אל האיך, להלן המדריך המלא.

1. שימוש באפליקציית וואטסאפ ווב ללא התקנה

אפשר להשתמש באפליקציית whatsapp web גם ללא התקנה במחשב. גשו למנוע החיפוש גוגל הקלידו בתוך תיבת הטקסט את המילה וואטסאפ ווב. וכנסו לתוצאה הבאה.

וואטסאפ ווב ללא התקנה

2. כניסה לאפליקציה בסריקת קוד מהנייד

כדי להשתמש בוואטסאפ ווב פתחו את האפליקציה במכשיר בטלפון שלכם, הקישו על תפריט או הגדרות ובחרו מכשירים מקושרים. מקדו את הטלפון מול המסך כדי לצלם את הקוד. כעבור מספר שניות חלון ההודעות יפתח במחשב כולל כל אנשי הקשר וההודעות. כל הודעה שתשלח מהמחשב תופיע גם במכשיר הנייד.

וואטסאפ ווב כניסה לאפליקציה

זהו המסך לאחר התחברות האפליקציה במחשב.

רשימת-אנשי-הקשר-בוואטסאפ

3. שימוש באפליקציית וואטסאפ ווב במחשב

ברגע שאנשי הקשר מופיעים במסך אפשר לתקשר איתם בקלות. היתרון בשימוש באפליקציה על המחשב שאפשר לשמור את התמונות והסרטונים די בקלות לתיקיות במחשב. איך שומרים את התמונות והסרטונים?.

שמירת תמונות WhatsApp Web

4. איך מנתקים את האפליקציה ממחשב מרוחק?

אם השתמשתם במחשב לא שלכם חשוב מאוד להתנתק מהאפליקציה בתום השימוש כדי שלא יוכלו לראות את ההודעות שלכם. לא התנתקתם מהמחשב ואתם לא נמצאים לידו? עדיין אפשר לנתן את החיבור דרך הטלפון הסלולארי.