טיקטוק על המון פלטפורמות מדברים כיום בהרחבה, מעלים מדריכים, סרטונים ואפילו מסקרים אותן באתרי חדשות ובידור.

פלטפורמת טיקטוק אפשר לראות שזהו שיא חדש

על פלטפורמת הטיק טוק אפשר לראות שזהו שיא חדש – בעיקר בקרב צעירים ובני נוער. למי ששואל מה הטירוף שיש בעקבותיה, כשאגב היא צעירה יותר מרוב האפליקציות הנחשבות – הנה ההסבר.

למעשה, טיקטוק היא הגרסה האוניברסלית לפלטפורמה הסינית Duoyin שיצאה לראשונה לאור בשנת 2016 וזכתה לתשואות. חברת byte dance השיקה אותה ב-2018 והפכה אותה לזמינה לחלוטין לקהל הרחב ללא תשלום כלל. מתפקידה – לאפשר לכל אדם בכל העולם ליצור סרטונים קצרים משלו שאורכם בין 3 שניות לדקה. נשמע פשוט נכון? אז דעו לכם שיש הרבה במה לצפות, להבין וללמוד לפני שמתחילים במלאכה.

ראשית, הסרטונים יכולים להכיל מוסיקה, אפקטים וסוגי עריכה שונים ברקע שמלווים והופכים אותם לאטרקטיביים למדיי. שנית, כל מי שמתחיל להשתמש בטיקטוק חייב לדעת איך – כמו אל כל אפליקציה מצליחה, להירשם. והלוא, יש לפתוח חשבון לפני שמתחילים ליצור תוכן, בעיקר כשמדובר בתוכן שביכולתו להפוך לויראלי מאוד. בנוסף – לפלטפורמות כאלו ישנה היכולת להפוך אדם למפורסם מאוד ואף לאפשר לו להרוויח כסף מהשימוש. בעבור טיק טוק – הדבר פשוט ביותר, כשאנשים מייצרים תוכן טוב במסגרת השימוש – הם מרוויחים עליו.

איך מרוויחים כסף משימוש באפליקציה ויצירת תוכן שבו רבים רוצים לצפות? המשיכו לקרוא עוד למטה.

 

טיקטוקרים מתחילים?

אי פעם שמעתם את המושג טיקטוקר? ובכן, זהו אדם שמבין מאוד ועוסק באופן מקצועי בטיקטוק. תפקידו לפתח תכנים במקצועיות וסרטונים שהרבה משתמשים נכנסים כדי לראות,לעיתים אף באופן יום יומי. כל סרטון יכול להכיל קטעים קצרים במגוון נושאים שונים לפי רצונו, אופיו וייחודיותו של היוצר.לרוב אפשר למצוא קטעי ריקוד, שירה, דיבור, ליפסינק, משחק וכן גם פרסום עבודות מקוריות ואתגרים. פעמים רבות קיימים גם אלה שכל הערוץ שפתחו הוא סביב נושא מסויים וכך גם תכניו. באמצעות כל האופציות הללו, כל אחד יכול להביע ולחשוף את עצמו, יכולותיו וכישוריו בפני העולם. אז… למי שחיפש את המדריך המושלם – איך יוצרים משתמש בטיקטוק? כל הפרטים הרלוונטיים מופיעים להלן.