איך לאתר את מפתח הרכב
חזרתם בשעה מאוחרת מהפאב הנחתם את המפתחות על השולחן אבל אתם לא מוצאים אותו, אולי לא הנחתם אותו שם איך תמצאו את מפתחות הרכב?

1. דווקא ברגע הכי לחוץ המפתח נעלם איך לאתר אותו?

כמעט לכל אחד זה קרה. ברגע הכי לחוץ דווקא אז המפתח נעלם מה ניתן לעשות? קיימות מספר שיטות לאיתור שלטים או מפתחות רכבים.

נסו לשחזר את סדר הפעולות, מה לבשתם מעיל ג'קט, מכנס חפשו את המפתחות בכיסים, האם לקחתם תיק? איזה תיק? חפשו בתיק, היכן ישבתם ספה כורסא.

לפעמים תוך כדי עייפות אנו עושים דברים לא מקובלים יתכן ונכנסתם לישון עם המפתח ותמצאו אותו במיטה, חפשו גם מתחת יכול להיות שתמצאו אותו מונח שם.

2. איתור מפתחות הרכב למי שיש זמזם

במידה והמפתח לא אבד ותרצו להימנע מחיפושים מיותרים קיימים פתרונות מעולים המאפשרים איתור בקלות, אחד הפתרונות הוא זמזם פשוט עם שלט רחוק, הזמזם מחובר למחזיק המפתחות השלט נשאר במגירה קבועה במקרה של איבוד המפתח בבית ניתן ללחוץ על השלט ובאמצעות הזמזם ניתן לאתר את המפתח.

איתור המפתח באמצעות גיפיאס
פתרון מעולה וקל הוא מכשיר גיפיאס מינייטורי מדבקה קטנה הכוללת חיישן המתחבר לתוכנה בנייד המאפשרת איתור המפתח בשטח הבית.

אלו הם חלק מהפתרונות המתקדמים לאיתור מפתח רכב שאבד אך אם איבדתם ניתן לשכפל מפתח רכב חלופי גם ללא מפתח באמצעות פין קוד על ידי מנעולן רכב מקצועי.

3. שכפול מפתח לרכב מה צריך לדעת לפני שמזמינים

שכפול מפתח לרכב הינו תהליך שדורש קידוד המפתח למחשב הרכב, התהליך נעשה באמצעות מחשב ותוכנה ייעודית ונעשה על ידי מנעולן רכב מוסמך. התעסקות עם מחשב הרכב מורכבת וחייבת להיעשות רק על ידי בעל מקצוע שעבר הכשרה, אדם שאינו מנוסה ובעל הכשרה מתאימה לסוג הרכב יכול לגרום לנזק שעלותו יכולה להגיע לאלפי שקלים במיוחד ברכבי פאר כמו מרצדס, במוו, אאודי, לקסוס, קאדילק,, וולוו ורכבים נוספים. לכן בדקו לפני הזמנת מפתח חדש האם בעל המקצוע מנוסה ובעל הכשרה לגעת ברכב שלי.

אל תתפתו למחיר הזול ביותר. הנחה על ידי אדם לא מקצועי תעלה בסופו של יום הרבה יותר יקר. המלצות על מנעולני רכב תוכלו למצוא בגוגל תחת תגובות. חשוב לקרוא ולחפש את הדירוג הגבוהה ביותר תתייחסו לכמות הממליצים מעל 20 תגובות.