ריהוט למסעדות לפני שמזמינים מה חשוב לדעת?

מסעדה מזמן אינה נחשבת רק מקום לסיפוק הרעב. מסעדה היא מקום לבילוי משפחתי, עסקי או רומנטי. ולכן בחירת ריהוט למסעדות חשובה ומעניקה תוספת לחוויה כיצד?

אם בעבר שולחנות וכיסאות מתקפלים שרתו את הסועדים ומפה פלסטיק פשוטה המכסה את השולחן הייתה חלק מ”האקססוריז”. היום מסעדות משקיעות הרבה יותר. הן שוכרות מעצב פנים או אדריכל ומקבלות תוכנית מפורטת כיצד לעצב את המסעדה. התוכנית כוללת פרטים רבים. והם על איזה ריהוט, פסנתר, צמחים, מנורות, מחיצות, כלי אירוח ומה לא. הכל בשביל להקנות את המראה המבוקש וליצור את החוויה המתאימה ללקוח. אפילו ביגוד המארחת המלצרים והשפים נבחר בקפידה, הכל כדי ליצור הרמוניה מושלמת.

היכן ניתן למצוא את השולחנות הכיסאות הבר והריהוט הנוסף?

קיימות חנויות עיצוב רבות המספקות מוצרים רבים כמו בתילי, איקאה, בכולם המוצרים סופיים ואינם ניתנים לשינוי לא תמיד מידת השולחן סוג הכיסא או הספסל מתאים לבחירת המעצב או האדריכל אז היכן ניתן להשיג התאמה מושלמת? בייצור מותאם אישית.

ייצור ריהוט למסעדות בהתאמה אישית

יש לכם תוכנית מפורטת ואתם צריכים בר בגובה, אורך וסוג עץ מסוים נגר מקצועי יוכל לייצר לפי דרישה, קיימים נגרים המתמחים בייצור ריהוט למסעדות לפי דרישה כמו רוסלן עבודות נגרות, נגרים אלו מסוגלים לקחת פרויקט שלם הכולל שולחנות, ספסלים, בר, קיר מעוצב, מדרגות עץ, חציצות, פרקטים ומוצרי עץ נוספים, היתרון בפניה לנגר מקצועי הוא היצמדות לתוכנית לתקציב המתוכנן ולייחודיות הקיימת בייצור ייחודי ולא המוני.

שילוב חומרים נכון ליצירת המראה הרצוי

בתהליך איפיון המסעדה רצוי לקבוע את מי תשרת המסעדה, מי קהל היעד לקוחות עסקיים, שכבת הבניים או אולי מסעדת יוקרה לאלפיון העליון, בחירת אפיון המסעדה תקבע איזה עיצוב וריהוט יוצבו במסעדה, שימוש בעץ יוקרתי כמו אגוז אפריקאי ועור או אולי עץ אלון וסקאי, בחירת החומרים תשפיע על מראה עיצוב המסעדה ותותאם לפי דרישת הלקוח.

גודל המסעדה המיקום התקציב והנוחיות פרטים שיש לקחת בחשבון בהזמנת ריהוט למסעדות

החלטות חשובות רבות נלקחות בזמן בניית המסעדה מיקום המסעדה, התקציב שיש לבעל העסק וההוצאות השותפות להפעלת העסק, מה חשוב וצריך לקחת בחשבון ברכישת ריהוט למסעדות איכות המוצר, עמידות לשנים ונוחיות מרבית לשימוש הלקוחות.

ייצור ריהוט למסעדות
ריהוט למסעדה
ריהוט אקסלוסיבי למסעדות

רוצים לקבל הצעת מחיר לריהוט מסעדה