שם חמוד לתינוק איך לבחור?

בחירת שם חמוד לתינוק היא החלטה מרכזית שהורים עושים, זה יכול להיות רגע מרגש אבל הסמכות של לתת שם למתנה החשובה והיקרה בחייך שהיא התינוק יכולה גם להיות מאיימת, אחרי הכל בן האנוש שאותו הבאתם לעולם יישא את השם שיינתן לו כל חייו.

יכול להיות לך אוסף של שמות על סוג השם שאתה מחפש אבל החצי השני שלך בן או בת הזוג, למשפחה וקרובים יכולים להיות גם הצעות מגוונות אחרות, זה עלול להיות מאוד קשה לבחור שם אחד מכל ההיצע.

זו לא צריכה להיות חוויה מתסכלת אלא חוויה משמחת, אם אתה מחפש שם אחד חמוד לתינוק תקבל כאן את הטיפים למרות שאתה שוקל שמות ייחודיים לתינוק שלך.

האם הגדילה מותאמת

זה טבעי שתבחר שם לתינוק אבל זה קריטי שהשם שתבחר יוכל לגדול איתו מעבר לשלב הפעוטות יכול להיות שיהיה לך שם שובה לב אולם תוכל להדביק אותו על מבוגר ? נסה זאת.

איך השם יראה בקורות חיים

בחירת שם חוקי עלול להרגיש מבוגר מדי לתינוק זהיר אבל תוכל תמיד להשתמש בשמות חיבה של בעלי חיים בצעירותו, עוד מקום נפלא שתוכל לקבל ממנו השראה הוא שם מעץ השורשים שלך, עץ המשפחה שלך לאביך ואמך יכול להיות מידע ישן על שמות משפחה או אחד מתוך מעגל המקורבים שלך יתכן והכין עץ משפחה או עץ שורשים תסתכל על האחים שלך אם משהו תופס לך את העין. יש משהו ייחודי בבחירת שם מיוחד שיהיה מוערך על ידי אחד מקרובי המשפחה שלך.

הרהר בשם חיבה קח בחשבון שם חיבה חמוד שיתאים לתינוק כמו כן קח בחשבון את העובדה איזה שמות חיבה אנשים אחרים יכולים לקרוא לתינוק שלך ובאם השם יהיה בדיחה על התינוק או שיתאים לאישיותו.

סיפור הדדי עם בן הזוג
לא קל להחליט על שם ששניכם אוהבים ומוקירים התהליך הזה עלול להיות מלווה בוויכוחים אבל יהיה בעל ערך עצום אם אתה מרגיש לא בנוח בהחלטה על שם ההתפשרות היא לא דבר רע לעשות שניכם יכולים לקחת תורות ולשפר את השם הראשון ואת המשפחה, בחן את המשמעות זה צעד מכריע שלא תמצא את עצמך נותן שם עם משמעות מתוך ויתור.

בחן את משמעות השם
אולי תאהב את הרעיון לשם ג’יזל אבל אתה לא מכיר את המשמעות שהיא בת ערובה אולי תחליט שלא חשובה לך המשמעות אבל תתכונן לזה שמישהו ישאל אותך על המשמעות של השם ולא תדע להסביר אותה. תוכל גם להתכונן מראש עם שורת משפטי מחץ כמו קראנו לילד עיוור כדי לכבד את זכר סבתי המתה שהייתה עיוורת תגיד את זה בצורה ישירה אבל למבטים המומים.

בחירת שם לתינוק היא תהליך בררני ומעייף אבל ברגע שתיתן לילד את השם שבחרת העבודה הקשה תשתלם.