איך מייצרים אותיות לשלטים
אותיות לשלטים נפוצים מאוד בשנים האחרונות הם מותקנים במקומות רבים משרדי ממשלה, רשתות מזון, רשתות חשמל, רשתות אופנה חנויות ועסקים רבים.

1. מה הם סוגי האותיות?

אותיות בנויות תלת מימד ממגוון חומרים המאפשרות הוספת תאורת ניאון או לדים. והם אותיות אלומיניום, אותיות פרספקס, אותיות פיויסי.

אותיות לשלטים תלת מימד

2. תהליך ייצור אותיות בנויות לשלטים

ייצור אותיות בנויות הוא תהליך לא פשוט הדורש ידע מכשור מתאים וזמן, חזית האות המוארת היא פרספקס מעביר אור אותו חותכים באמצעות כרסומת, את דופן האות ניתן לייצר מפיויסי מוקצף, פרספקס או אלומיניום, כאשר דופן פרספקס או פיויסי מכופפת באמצעות חום ודופן אלומיניום מכופפת ביד או באמצעות מכונת כיפוף מתקדמת. דופן האות מחוברת לחזית באמצעות הדבקה ובאותיות אלומיניום באמצעות ריתוך.
תחתית האות באותיות היא פיויסי מוקצף בעובי 10ממ עד 19ממ שנחתך בכרסומת, באותיות אלומיניום 1.5ממ עד 2ממ התחתית היא אלומיניום.

מכונת-כיפוף-אותיות-tps

3. אותיות מוארות לשילוט
לשלטי האותיות ניתן להוסיף תאורה באמצעות מודולי לדים תאורה חזיתית או תאורה אחורית, תאורה חזיתית היא כאשר חזית הפרספקס מואר באות, תאורה אחורית היא כאשר חזית האות אטומה ובגב האות קיים פרספקס שקוף המעביר את האור ליצירת הילה אחורית לאות.

שלט אותיות קיוי

4. אותיות מוארות מחליפות צבעים
אותיות מוארות אינן חייבות להיות מוארות רק בצבע אחד אדום או כחול הן יכולות להחליף צבעים בכל כמה רגעים לאדום, ירוק, כחול, צהוב, סגול לפי צבעי rgb, הוספת קונטרולר לשלט ושימוש בלדים מסוג rgb מאפשרים שינוי צבע האות לפי תוכנית מוגדרת מראש. לגבי אותיות מחליפות צבע עבור שלטים תוכלו להתייעץ עם חברת טרידי פוינט.

5. אותיות עם רקע
לשלטי אותיות ניתן לייצר רקע מסוגים שונים מסגרת מתכת הכוללת לוקובונד צבוע, מסגרת מתכת הכוללת לוקובונד מודפס בהדפסה ישירה, מסגרת מתכת הכוללת אלומיניום צבוע, ארגז מואר עליו מורכבות אותיות ואפשרויות רבות נוספות.

שלט גרעיני עפולה

6. שילוט יוקרתי למיתוג ופרסום
בגלל מורכבות הייצור שלטי אותיות יקרים יותר משלטים מוארים, שלטי פח ושלטי לוקובונד והם נחשבים לשילוט יוקרתי אותו ניתן לראות במקומות המקפידים על נראות, סופרפארם, גולף, פוקס, אמריקן איגל, מקדולנדס, קסטרו, אדידס, דלתא ומקומות רבים נוספים.

רוצים לקבל הצעת מחיר ממספר ספקים מלאו את פרטי הטופס

6 + 1 =