איך מייצרים ארונות אמבטיה
חדר האמבטיה הפך בעשור האחרון למקום מעוצב לא עוד קרמיקות לבנות אמבטיה מאורכת לבנה ואסלה פשוטה כי אם חדרי רחצה מוקפדים עד הפרטים הקטנים.

נכון שחדר האמבטיה אינו הסלון המארח אך כיום גם הוא מקבל חשיבות והשקעה, מאז חדרו הקרמיקות המעוצבות לרצפה ולקירות מעצבים רבים נוטים להשתמש בהם ולשלבם בעיצוב, אסלות מרחפות, ברזים וכיורים מעוצבים וארונות אמבטיה מיוחדים עם עיצובים חדשניים.

איך מייצרים ארונות אמבטיה תהליך הייצור

ארון אמבטיה כולל גוף, חזית, משטח ופרזול, גוף הארון מיוצר מעץ סנדוויץ בעובי 18מ”מ הנחתך מלוחות במידות שונות ומחובר באמצעות סיכות ודבק, בארון מבוצע חלוקת תאים לאחסון הכולל מגירות ומדפים, חזית הארון מיוצרת מmdf שעובר צביעה מיוחדת בצבעי אפוקסי בגוונים שונים.

ארונות אמבטיה מעוצבים ב2020
בעבר דלתות הארון היו חלקות וללא דוגמאות כיום נגריות רבות משתמשות בכרסומת ליצירת עיטורים מרהיבים בדלתות ומאפשרות עיצוב עשרות ארונות לפגיעה בטעם הלקוח.

משטח הארון שיש או בוצ’ר
שימוש במשטח בוצ’ר נפוץ מאוד בשנים האחרונות ומחליף את לוח השיש, עץ הבוצ’ר מכניס חום ומראה יוקרתי לחדר האמבטיה משתלב יפה עם כל קרמיקה ומאפשר גם חיסכון בעלויות כיוון שלנגר אין את היכולת לעבד שיש והוא נזקק לשירות מעבדי שיש חיצוניים.

איך שומרים על משטח הבוצ’ר
חשוב להקפיד לייבש מים מהמשטח, אין לאפשר למים או כל נוזל אחר לעמוד על המשטח, אי ניקוי נוזל מהבוצ’ר יכול להשאיר כתם על המשטח, הימנעו מהנחת כלי מתכת על משטח הבוצ’ר באדים הנוצרים באמבטיה כלי מתכת יכולים להחליד ולהכתים את המשטח.

ארון אמבטיה אגם תכלת משטח בוצר (סגור)

ארון אמבטיה אגם תכלת משטח בוצר 

ארון אמבטיה אגם תכלת משטח בוצר

ארון אמבטיה אגם תכלת משטח בוצר (פתוח)

ארון-אמבטיה-אדל-100-סמ-תלוי-צבע-לבן-ארונות-אמבטיה

ארון אמבטיה אדל לבן משטח בוצר 

ארון-אמבטיה-אדל-100-סמ-תלוי-צבע-לבן-ארונות-אמבטיה פתוח

ארון אמבטיה אדל לבן משטח בוצר (פתוח)

ארון-אמבטיה-אדל-100-סמ-תלוי-צבע-לבן-ארונות-אמבטיה

ארון אמבטיה אלון 80ס”מ משטח כיור 

ארון-אמבטיה-אדל-100-סמ-תלוי-צבע-לבן-ארונות-אמבטיה פתוח

ארון אמבטיה אלון 80ס”מ משטח כיור פתוח

רוצים לקבל מחיר לארון השאירו פרטים

5 + 12 =